c. napisał(a):

Tylko po co skoro tu chodzi o sprawę na linii klub - kibice.
SKWK, UW, WG i inne grupy kibicowskie nie zawiesiły swojej działalności z powodu Donalda Tuska czy z powodu solidaryzowania się ze Staruchem czy Litarem tylko z powodu złego traktowania ich przez decyzyjnych w zarządzie i braku pomocy kiedy jej najbardziej potrzebowali. Wydawać by się mogło że nie trzeba o tym pisać bo jest to przecież logiczne. Co da protest poza stadionem i kogo obchodzi co zwykły zjadacz chleba sobie myśli? Kibice walczą o swoje z osobami decyzyjnymi w zarządzie, u siebie w domu czyli na trybunach, a nie z Tuskiem. Tusk to osobna sprawa. I miejscem na wykazanie swojej dezaprobaty względem zarządu jest właśnie stadion, a nie manifestacja pod gmachem Tuska czy Kracika. 8 stron tematu przeleciało o niczym. A co kto będzie robił na stadionie każdego z osobna sprawa.
Więc o co tyle krzyku? wolna amerykanka.
|
a to twierdzisz, że protest był wymierzony w nasz zarząd? Jeśli tak to największa głupota, bo najpierw ujawnij co było w tej oprawie, a później popiszemy czy protest był potrzebny czy trzeba podziękować zarządowi na czele z Basałajem, bo jeśli w oprawie miałby być elementy które mogłyby zagrozić zamknięcia stadionu z sracovią to nie rozumie dlaczego wy strajkujecie, zamiast dziękować zarządowi