Wyświetl pojedynczy post
Vashut
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: Kraków Nowy Kleparz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3246
Stary 13.05.2011, 14:53
KrystekABG napisał(a):Wyświetl post
kur*a chłopie daruj sobie.
Krystek , widzę że w całej mojej wypowiedzi zwróciłeś uwage na jedno słowo, które aż tak Cię dotknęło, że je pogrubiłeś a co resztą postu?

- chcesz by na stadionie był zaj..sty doping taki że dach się trzęsie, z racami w łapach odpowiednich osób bez rzucania na murawę, z piekną oprawą, która będzie się podobała innym kibicom?

Ja też, to jest dla mnie kibicowanie

- nie chce (ja i wielu innych- jest nas więcej) walk z policją, rozwalania kibli i stanowisk z preclami (pamiętasz?) nie chcę walk z innymi hoolsami, bicia po gębach piłkarzy i plucia

To nie jest kibicowanie

Ja jestem w stanie sobie wyobrazić pierwszą opcję bez tej drugiej, a wy? czy tak trudno to zrozumieć?
"to miasto zawsze było Semper Fidelis.."
Odpowiedz cytując