KrystekABG napisał(a):

|
kur*a chłopie daruj sobie.
|
Krystek , widzę że w całej mojej wypowiedzi zwróciłeś uwage na jedno słowo, które aż tak Cię dotknęło, że je pogrubiłeś a co resztą postu?
- chcesz by na stadionie był zaj..sty doping taki że dach się trzęsie, z racami w łapach odpowiednich osób bez rzucania na murawę, z piekną oprawą, która będzie się podobała innym kibicom?
Ja też, to jest dla mnie kibicowanie
- nie chce (ja i wielu innych- jest nas więcej) walk z policją, rozwalania kibli i stanowisk z preclami (pamiętasz?) nie chcę walk z innymi hoolsami, bicia po gębach piłkarzy i plucia
To nie jest kibicowanie
Ja jestem w stanie sobie wyobrazić pierwszą opcję bez tej drugiej, a wy? czy tak trudno to zrozumieć?