Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3245
Stary 13.05.2011, 14:52
Wizard napisał(a):Wyświetl post
Proponuje olać tych prowokatorów, tak jak Gwiazdzisty napisał nagle wysyp juniorów na forum. Robią zamęt i nic więcej.
Wszystkich nas musi łączyć jedno - dyscyplina. Dla wspólnego dobra trzeba się zjednoczyć, jeżeli decydenci zadecydują tak czy inaczej - dostosuję się. Na stadionie nie ma miejsca na demokrację. Ufam Ultrasom i Stowarzyszeniom, dla nich ukochany klub to coś więcej niż mecz raz w tygodniu. Dlatego wierzę, że chcą jak najlepiej i zamierzam ich w tym wspierać.
Skoro tak to w czym problem, ze klub, który jest organizatorem meczu i ponosi jako pierwszy odpowiedzialność za wydarzenia na stadionie podjął suwerenna decyzje o zakazie wywieszenia oprawy
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując