Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3243
Stary 13.05.2011, 14:51
Przecież ostatnimi czasy na stadionach w ekstraklasie było naprawdę spokojnie nic się nie działo nie dochodziło do żadnych ekscesów ? Czemu ta nagła nagonka ? Komu to służy? Jakoś Legia z Lechem grała w lidze dwukrotnie w tym roku i był względny spokój? Dlaczego zablokowano oprawę która w poniedziałek była dobra a już w środę byłą Beee? O jakim bronieniu huliganów w tym proteście jest mowa ?

Bo wg mnie brak dopingu był spowodowany wywinięciem wałka z oprawą ? I jeśli zarząd ma to w nosie to niech wstawią się piłkarze, że chcą grać przy dopingu? Nie wierzę żeby oprawa była jakaś mega zła że nie wolno jej było pokazać

Dochodzimy do sytuacji w której nie wolno wywieszać flagi LWÓW w polskich barwach ze względu na czyjeś widzimisię...

To co stało się na ostatnim meczu to pokaz cenzury i hamstwa ze strony władz... Takie jest moje zdanie i tyle w temacie.
Odpowiedz cytując