Wyświetl pojedynczy post
zybert77
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3238
Stary 13.05.2011, 14:46
master17 napisał(a):Wyświetl post
zybert77 powiedz mi chcesz na Wiśle takiego dopingu jak był dotychczas tzn. głośny i przez 90 minut ? Czy może chcesz atmosfery jak w Anglii ? Czy kolorowe oprawy nie są fajnym dodatkiem do naszej słabej ligi ? Teraz masz przykład, jak to wszystko może wyglądać jak będziemy szli na ustępstwa. Zamykanie stadionów doskonale pokazuje, że rząd nie ma pomysłu na rozwiązanie tego problemu. Mówicie, że będzie bezpiecznie na stadionie, a czy poza nim będzie tak samo ? Czysta pokazówka.
Master - postaram się odnieść:

1. Jestem za głośnym i kulturalnym dopingiem wspierającym ukochaną drużynę.
Jestem przeciw dopingowi rasistowskiemu, małpim odgłosom itp. itd. Mam nadzieję, że w najbliższym meczu nie będzie rasistowskich wycieczek - bo to wiocha, szczególnie że gra u nas Maor
2. Niestety nie byłem w Anglii na meczu, więc mogę się odnieść do tego co widać w telewizji. Przyznasz, że doping na MU jest żywiołowy co nie wyklucza czasem dopingu typu sprzeciw -> love United, hate Glazer i złoto-zielone szale.
Takie akcje są biegunowo różne od opuszczenia trybun, wyzywania pikników (niektórzy z nich mają więcej lat stażu na Wiśle niż niektórzy "zagorzali ultrasi na G) a to co odstawił gniazdowy na Lechu kwalifikuje się do wydania zakazu klubowego (użycie mikrofonu sprzętu nagłaśniającego udostępnionego zapewne przez klub do organizowania "dopingu" przeciwko innym kibicom wspierających Wisełkę)
3. Kolorowe oprawy są jak najbardziej wskazane o ile odnoszą się do meczu i służą dopingowi dla własnej drużyny.
Jestem przeciw oprawom, które służą do politycznych demostracji. Przyznasz, że wizerunek kibola umęczonego pod pąckim Tuskiem to jednak przesada?

Nie zgodzę, się że rząd nie pomysłu na wyjście z sytuacji. Ten pomysł ma - uderzenie po kieszenie właścicieli klubów za bratanie się z bandytami, nierespektowanie prawa, nie przestrzeganie zakazów stadionowych, przekupywanie ochroniarzy itp itd. Ma pomysł, i jak widać konsekwentnie go realizuje.
Odpowiedz cytując