Wyświetl pojedynczy post
GajowyDrwal
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: z lasu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3226
Stary 13.05.2011, 14:35
tomek100 napisał(a):Wyświetl post
od kiedy to "od....l" to przestępstwo?
Przeklinanie w miejscu publicznym (a takim jest to forum), jest wykroczeniem. W ub. kolejce kibice bodajże Motoru za przeklinanie dostali 100 zł i zakaz stadionowy. Popierasz te działania, więc bądź konsekwentny i sam sobie nałóż zakaz. Internetowy np.
Odpowiedz cytując