tomek100 napisał(a):

|
od kiedy to "od....l" to przestępstwo?
|
Przeklinanie w miejscu publicznym (a takim jest to forum), jest wykroczeniem. W ub. kolejce kibice bodajże Motoru za przeklinanie dostali 100 zł i zakaz stadionowy. Popierasz te działania, więc bądź konsekwentny i sam sobie nałóż zakaz. Internetowy np.