kibice.net/forum napisał(a):
Z Forum Cracovii
"W Internecie pojawiło się oświadczenie mówiące o zawieszeniu, w ramach protestu, dopingu na wszystkich stadionach w Polsce. Mówi ono również o zrezygnowaniu z wieszania flag i nie pokazywaniu opraw. Wszystko to podpisano jako stanowisko OZSK w sprawie represji uderzających w środowisko kibicowskie. Problem polega na tym że w OZSK nikt o oświadczeniu nie wiedział...
|
.......................