Temat: Protest...
Wyświetl pojedynczy post
Malikon
Junior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#227
Stary 13.05.2011, 14:33
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
99% komentarzy za protestem ale nie w obecnej formie. O taką właśnie ciszę, kulturkę bez dopingu i opraw zabiegał Donald Tusk wraz ze swoją spółką. Trudno się więc z tymi 99% procentami nie zgodzić. Nie tędy droga.
protest może być, ale 10-15 min jak to miało miejsce w poprzednich latach, ale powinien przebiegać w ciszy, a po tym czasie powinien toczyć się doping non stop, ale nie to co stało się z lechem, zostały na wieki zhańbione nasze barwy przez ludzi myślących że jeśli założą koszulkę i szalik Wisełki już jej kibicują. Ten obrazek poszedł w Polskę i Świat, tego nie cofniemy i przez lata będziemy za to się wstydzić, my normalnie dopingujący kibice, a nie to łajno co gwizdało