|
Te akcje nie godza w Wisle? Godza w kibicow, w fanatykow ktorzy zyja tym klubem, ktorzy jada kilometry i dla nich nic wiecej sie nie liczy. Kibice bez klubu i klub bez kibicow nie ma prawa istniec.
Wiem ze moge dostac bana za to co napisze ale... widze tutaj wielu sympatykow i niewielu kibicow...
Vashut - Odpowiadam za siebie i za tych ktorych znam, nie znam tysiecy kibicow ktorzy pojawiaja sie na meczu. Moge go zlapac,wytlumaczyc,przywalic w ryja jak nie zrozumie ale nie da sie ogarnac kazdego... Nie podoba mi sie to ale wiem ze trudno to ogarnac, dodatkowo stadion zawsze byl specyficznym miejscem, szczegolnie w naszym kraju.
Trzeba to zmienic, ale karajac tysiac za jednego "korba" bedzie jeszcze wieksza. Gaszenie ognia benzyna? Nie tedy droga.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|