Wyświetl pojedynczy post
Malikon
Junior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9816
Stary 13.05.2011, 14:25
Polonia Bytom - Górnik Zabrze 1
@ 1.85

Dzisiaj pewniak wydaje się Polonia Bytom, grają z Górnikiem i jak wygrają mogą odetchnąć z ulgą, bo w przypadku porażek sracovi i arki będą mieli 4 i 5 pkt przewagi a to dużo na 3 kolejki przed końcem, a poza tym Ślązacy od dawna sobie pomagali jeśli chodzi o spadek, więc dlaczego i tutaj górnicy mają nie pomóc. Zabrzanie raczej już o nic nie walczą i to jest kolejny argument żeby odpuścili ten mecz, a jeszcze bardziej przekonywującym jest zemsta na sracovi, bo jak pamiętamy to właśnie sracovia spuściła Górnika do 1 ligi, jeszcze można dodać jeden argument, chodź mniej pewny, ale możliwy tzn. umowe między Górnikiem a Polonią, my oddamy wam 3pkt w tym sezonie, wy w następnym nam je oddajecie, tak jak to miało miejsce w przypadku pary Lechia-Piast, więc chyba warto grać na polonie
Ostatnio edytowane przez Malikon : 13.05.2011 o godz. 14:28.
Odpowiedz cytując