Wizard napisał(a):

|
Wszystkich nas musi łączyć jedno - dyscyplina. Dla wspólnego dobra trzeba się zjednoczyć, jeżeli decydenci zadecydują tak czy inaczej - dostosuję się. Na stadionie nie ma miejsca na demokrację. Ufam Ultrasom i Stowarzyszeniom, dla nich ukochany klub to coś więcej niż mecz raz w tygodniu. Dlatego wierzę, że chcą jak najlepiej i zamierzam ich w tym wspierać.
|
Jednoczcie się w dopingu i wspieraniu drużyny, a nie w błednych i źle przemyślanych akcjach. To jest jedyna dopuszczalna płaszczyzna zjednoczenia się, wyrażana ogólnie w słowie "Wisła". albo raczej w słowach "dobro Wisły". Wokół tej nadrzędnej wartości zawsze należy się jednoczyć.
A nie wokół działań szkodzących klubowi czy pomysłach narzucanych przez niezwiązane z Wisła ogólnopolskie Stowarzyszenia. W interesie Wisły z pewnością nie jest bojkot jej meczów, szczególnie derbowego, brak dopingu, walka kibiców z zarządem etc.
Nie zachowujcie się nieodpowiedzialnie i nie uczestniczcie w jakiejkolwiek formie protestu, która może godzić w Wisłę!
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze"