Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3216
Stary 13.05.2011, 14:19
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Kto jest wiec najwazniejszy? Mowisz : Wasz/Nasz klub ? Najwazniejszy jest wiec KLUB? To jest symbioza, jedni bez drugich nic nie znacza.

rafal777 - ITI tez myslalo ze to nic nie da... DALO
Miałem użyć tego argumentu, ale to jest co innego. Wy chcieliście wymusić cos na klubie a nie na rządzie. Klub nie miał kasy bo nie chodziliście, a mecze ogladało sie fatalnie...ale w tym przypadku Tuska to nie będzie interesowało. Jakbyśmy cos chcieli wymusic na zarządzie to ok, ale obecnie nie widzę sensu.
Odpowiedz cytując