kreseq napisał(a):

Kto jest wiec najwazniejszy? Mowisz : Wasz/Nasz klub ? Najwazniejszy jest wiec KLUB? To jest symbioza, jedni bez drugich nic nie znacza.
rafal777 - ITI tez myslalo ze to nic nie da... DALO
|
Miałem użyć tego argumentu, ale to jest co innego. Wy chcieliście wymusić cos na klubie a nie na rządzie. Klub nie miał kasy bo nie chodziliście, a mecze ogladało sie fatalnie...ale w tym przypadku Tuska to nie będzie interesowało. Jakbyśmy cos chcieli wymusic na zarządzie to ok, ale obecnie nie widzę sensu.