kreseq no ja się zgadzam w pelni z tym co piszesz. Ale przez brak dopingu to sie zmieni

Kogo będzie obchodziło to, że na trybunach jest cisza? Kibice na mecz przyjdą, kasa będzie i wystarczy. Ja raczej byłbym za tym żeby Tuskowi jakos inaczej przemowic do rozsądku.