Ktos tutaj pisze ze jest kibicem od 20 lat, wiec chyba pamieta jak kiedys bylo na trybunach. W porownaniu z latami 90 to jest zjazd Mensy.
Oczywiscie nie zrozumie jeden z drugim ze :
1) Chamstwu i rozwalaniu mowimy nie
2) Odpowiedzialnosci zbiorowej mowimy nie
3) Sprawnej pracy Policji i sadownictwo mowimy tak
Kogo jest wina ze jakis debil wy*** w plecy dziennikarce? Kogo to jest do jasnej cholery wina? KIBICOW? Nie, to jest wina :
1) PZPN - Bo nie zabezpiecza odpowiednio rozgrywek ktore tocza sie pod ich przewodnictwem
2) Ekstraklasy S.A - j/w
3) Policji - Bo majac material dowodowy woli sie opier**** i wbijac do domu sobowtorowi Starucha.
4) Sadownictwa - Bo.. patrz punkt 5
5) RZĄDOWI W POSTACI PO-PSL - Za brak odpowiednich nowelizacji.
Najwiecej za uszami maja wlasnie te podmioty.
W kazdej duzej grupie a takowa sa kibice, znajda sie jednostki, ktore zachowuja sie odpowiednio. Czy Policja czasami nie jest od lapania a sady od karania? Kto ma tak naprawde wladze nad sadownictwem i policja? PiS czy moze kibole?
Bez jaj.
Wstyd mi ze musze tlumaczyc niby takim wielkim,wiekowym kibicom oczywistej oczywistosci.
Pierniczy jeden z drugim o Anglii w ktorej zatluczono krzeselkiem na meczu kibica, w ktorej w nizszych ligach jest naprawde meksyk.
Kto broni Rudemu i jego bandzie wprowadzic dokladnie takie same przepisy? NIKT.
Stwierdzam wiec ze : Rzad naszego kraju tylko gada i zgrywa twardziela, realnie niczego w kwestii bezpieczenstwa nie robi. Jesli ktos tego nie widzi to niech lepiej zajmie sie sadzeniem krzakow na dzialce a nie pilka nozna a tym bardziej polityka.
Proponuje douczyc sie i dopiero zabierac glos.
Ktos chce podyskutowac na ten temat ?