Wyświetl pojedynczy post
John1906
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3204
Stary 13.05.2011, 14:08
tomek100 napisał(a):Wyświetl post
Gwiaździsty:

Sprawdź sobie od kiedy piszę na forum i w jakich tematach, a kibicem Wisły jestem od 20 lat. Każdy może pisać to chce. A przepraszam tutaj można pisać tylko takie osoby jak Ty, które wszystko wiedzą najlepiej.

Jakoś nie widziałem Twoich postów w temacie np. ratowania TS-u. Więc się ode mnie od....l.

bez pozdrowienia.
Jestem ciekawy czy byłeś raz chociaż w Sosnowcu jak tam swoje mecze rozgrywaliśmy
W naszych sercach nie ma litości.
Odpowiedz cytując