Worcester napisał(a):

|
Masz odpowiedź kilka postów wyżej, gdy tłumaczę to whistarowi.
|
Worcester napisał(a):

|
Z przyjemnością Ci pomogę. Solidaryzujemy się z każdym kibicem, każdego klubu, który nie rzucił bydgoskim krzesełkiem.
|
Sorry ale jak dla mnie to troche za mało bym się z kimś solidaryzował...
Moim prawem jest to, że
jeśli chce dopingowac mój klub to z niego korzystam
i drę morde krzycząc "w moim sercu Wisła"
Solidaryzować to ja się moge z ludźmi, którzy są mi bliscy a nie z każdym kto powie, że "lubi piłkę nożną i nie rzuca krzesełek"