Temat: Protest...
Wyświetl pojedynczy post
Wit.Ek.
Rankingowy ekspert
 
 
Od: 03.2003
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#212
Stary 13.05.2011, 14:04
Worcester napisał(a):Wyświetl post
Masz odpowiedź kilka postów wyżej, gdy tłumaczę to whistarowi.
Worcester napisał(a):Wyświetl post
Z przyjemnością Ci pomogę. Solidaryzujemy się z każdym kibicem, każdego klubu, który nie rzucił bydgoskim krzesełkiem.
Sorry ale jak dla mnie to troche za mało bym się z kimś solidaryzował...

Moim prawem jest to, że
jeśli chce dopingowac mój klub to z niego korzystam
i drę morde krzycząc "w moim sercu Wisła"

Solidaryzować to ja się moge z ludźmi, którzy są mi bliscy a nie z każdym kto powie, że "lubi piłkę nożną i nie rzuca krzesełek"