|
Dzisiaj na rynku było RFM i zadawali ludziom pytania o zamknięcie stadionów i protest kibiców. Byla ciekawa sytuacja kiedy w trakcie monologu jakiegoś staruszka Wiślaka prowadzący kazał wyłączyć sprzęt kiedy tamten zaczął najeżdżać na tuska. Kiedy się go o to zapytałem powiedział że kibole głosu nie mają...70-letni dziadek kibolem, gdzie my k***a jesteśmy!? Co do protestu jestem za, ale nie w taki sposób. To tylko pomoże władzy, takie ciche stadiony. Tu trzeba było rozegrać to na pełnej p***e wtedy rząd by sobie parę spraw uzmysłowił, a tak to idziemy im na rękę..
Semper Fidelis
,, Spadochroniarze nie umierają, tylko idą do piekła aby się przegrupować''
|