Temat: Protest...
Wyświetl pojedynczy post
Lacrima
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#204
Stary 13.05.2011, 13:59
PSYCHOLTSW napisał(a):Wyświetl post
co masz napisane pod GW...
bo nie mogę odczytać
masz napisaną kwintesencję tego o czym mówi.
polityka się wpie.dala w nasze życie i mamy to przyjąć na klatę jak gwiazda porno?
daj spokój!!!
A w jaki sposób ta forma protestu uderzy w rząd czy zarząd? W żaden..

W podpisie:
"Kibice nie lubią, jak ktoś się wtrąca w ich świat.
Tym bardziej w Krakowie, gdzie pogodzenie kibiców obu drużyn jest tak samo możliwe, jak namówienie Amerykanów i Talibów, żeby o Irak rozegrali sobie mecz w siatkówkę."