PSYCHOLTSW napisał(a):

co masz napisane pod GW...
bo nie mogę odczytać 
masz napisaną kwintesencję tego o czym mówi.
polityka się wpie.dala w nasze życie i mamy to przyjąć na klatę jak gwiazda porno?
daj spokój!!!
|
A w jaki sposób ta forma protestu uderzy w rząd czy zarząd? W żaden..
W podpisie:
"Kibice nie lubią, jak ktoś się wtrąca w ich świat.
Tym bardziej w Krakowie, gdzie pogodzenie kibiców obu drużyn jest tak samo możliwe, jak namówienie Amerykanów i Talibów, żeby o Irak rozegrali sobie mecz w siatkówkę."