Wyświetl pojedynczy post
tomek100
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3199
Stary 13.05.2011, 13:56
Gwiaździsty:

Sprawdź sobie od kiedy piszę na forum i w jakich tematach, a kibicem Wisły jestem od 20 lat. Każdy może pisać to chce. A przepraszam tutaj można pisać tylko takie osoby jak Ty, które wszystko wiedzą najlepiej.

Jakoś nie widziałem Twoich postów w temacie np. ratowania TS-u. Więc się ode mnie od....l.

bez pozdrowienia.
Odpowiedz cytując