|
Gwiaździsty:
Sprawdź sobie od kiedy piszę na forum i w jakich tematach, a kibicem Wisły jestem od 20 lat. Każdy może pisać to chce. A przepraszam tutaj można pisać tylko takie osoby jak Ty, które wszystko wiedzą najlepiej.
Jakoś nie widziałem Twoich postów w temacie np. ratowania TS-u. Więc się ode mnie od....l.
bez pozdrowienia.
|