Temat: Protest...
Wyświetl pojedynczy post
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#202
Stary 13.05.2011, 13:56
martonas to dlaczego pikniki "protestowały" cały sezon a na lechu chcieli się pokazać?! kibice sukcesu?! czyżby?! jak jest mecz topowy to dajemy z siebie wszystko tak?! ŻENADA!!! POZA TYM DLA MNIE NIE JEST NAJWAŻNIEJSZY WYNIK, TYLKO TO ŻE MAM SWOJE SWOBODY KTÓRE PRÓBUJE OGRANICZAĆ MI (NIE)RZĄD... NIE ROZUMIECIE O CO CHODZI. TO DARUJCIE SOBIE KOMENTARZE,TYLE W TWOIM TEMACIE. NIE ODPISUJE JUŻ NA TWOJE POSTY...