Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Arek10
Member
Od: 05.2009
Offline
#
4919
13.05.2011, 13:56
czy można jeszcze zwrócić bilet na derby i dostać za niego kasę?Bo jak ma nie być dopingu to wole isc na mecz do Wiślaków...
Arek10
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Arek10
Znajdź inne posty napisane przez Arek10