zcp89 napisał(a):

|
brak dopingu w tak słabej lidze jest dość poważnym prztyczkiem. taki produkt źle się sprzedaje w TV - brak emocji. Canal+ i Polsat na to nie pozwolą, nie po to wywalili 120 mln zł. Brak dopingu to najlepsze co na razie można zrobić
|
Nie, to największa głupota, którą może jedynie wszystkim zaszkodzić. To atakowanie tych, których atakować nie powinniście, bo nie kluby i nie piłkarze są winni obecnej sytuacji. To pomylenie pojęć i błąd.
Brak dopingu, szkodzenie własnym klubom nigdzie na całym świecie nic nie dało i nie da i u nas. Przestańcie żyć w świecie dziecinnych uproszczeń. Jeśli chcecie protestować, róbcie to w inny sposób, mądrzejszy, nie nakierowany na kluby, które na tej władzy nie są w stanie nic wymusić. Canal+ też tego nie zrobi, szczególnie w dobie wyborów.
Nie bawcie się w polityczne kalkulacje, nie mając o nich pojęcia. Nie działajcie też na szkodę Wisły.
Jeśli chcecie protestować, róbcie to poza stadionem, w taki sposób, który rzeczywiście będzie obchodził rząd Tuska. Brak dopingu, czy zwracanie się przeciw klubom jest rządzącym na rękę, nie odwrotnie.