Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3198
Stary 13.05.2011, 13:55
zcp89 napisał(a):Wyświetl post
brak dopingu w tak słabej lidze jest dość poważnym prztyczkiem. taki produkt źle się sprzedaje w TV - brak emocji. Canal+ i Polsat na to nie pozwolą, nie po to wywalili 120 mln zł. Brak dopingu to najlepsze co na razie można zrobić
Nie, to największa głupota, którą może jedynie wszystkim zaszkodzić. To atakowanie tych, których atakować nie powinniście, bo nie kluby i nie piłkarze są winni obecnej sytuacji. To pomylenie pojęć i błąd.

Brak dopingu, szkodzenie własnym klubom nigdzie na całym świecie nic nie dało i nie da i u nas. Przestańcie żyć w świecie dziecinnych uproszczeń. Jeśli chcecie protestować, róbcie to w inny sposób, mądrzejszy, nie nakierowany na kluby, które na tej władzy nie są w stanie nic wymusić. Canal+ też tego nie zrobi, szczególnie w dobie wyborów.

Nie bawcie się w polityczne kalkulacje, nie mając o nich pojęcia. Nie działajcie też na szkodę Wisły.

Jeśli chcecie protestować, róbcie to poza stadionem, w taki sposób, który rzeczywiście będzie obchodził rząd Tuska. Brak dopingu, czy zwracanie się przeciw klubom jest rządzącym na rękę, nie odwrotnie.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując