Temat: Protest...
Wyświetl pojedynczy post
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#197
Stary 13.05.2011, 13:53
cobra1906 napisał(a):Wyświetl post
I widzisz juz mi bedziesz pisał per MY i WY. Starałem się byc kulturalny, a ty prowokujesz i robisz podziały.
Kretynie ja od zawsze chodzę na G ty idioto.
Napisze zatem po raz ostatni: forma protestu jest zła!!!!!!! Ale ty uznałes, że jest dobra bo ktoś Ci ją narzucił z góry. Nie masz po prostu własnego zdania.
Non stop pytasz o inną fromę protestu, każda inna jest lepsza od tej, którą Ci ktoś kazał popierać.

kretyn to właśnie mnie obraził.
mam swoje zdanie i bronię go przed tobą.
bluzgaj sobie dalej jaśnie panie cobra...
nie gadam z tobą bo brodzik intelektualny nie będzie mnie obrażał...