Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12582
Stary 13.05.2011, 13:52
czy któryś z kolegów z GDA wybiera się na POL-FRA?
jak tak walcie priva sprawe mam

p.s. ceny biletów jak na Metallice

E:Ja akurat u rodziny w Kartuzach chyba bede wiec myśle by przejsc sie powiedziec donaldowi co o Nim myśle
Ostatnio edytowane przez szprotson : 13.05.2011 o godz. 14:23.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując