Temat: Protest...
Wyświetl pojedynczy post
cobra1906
Junior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#194
Stary 13.05.2011, 13:52
PSYCHOLTSW napisał(a):Wyświetl post
cobra umiesz czytać? to przeczytaj jeszcze raz. mówię że trzeba teraz protestować żeby walczyć z ich decyzjami które na pewno nas dotkną, nie rozumiesz niczego. tak czy siak nam zamkną stadion i ja przyjdę wtedy pod stadion ale WY nie!!! taka jest różnica bo WY wtedy śpiewacie jak ma być cisza a na meczu bez protestu cichutko siedzicie. gdzie będziesz cym.bałku chodził na mecze jak stadion zamkną w imię widzi mi się donalda tuska?! ja się pogodziłem z tym że nam zamkną i bynajmniej nie dlatego ma nie być dopingu. może teraz rozumiesz o co chodzi.
I widzisz juz mi bedziesz pisał per MY i WY. Starałem się byc kulturalny, a ty prowokujesz i robisz podziały.
Kretynie ja od zawsze chodzę na G ty idioto.
Napisze zatem po raz ostatni: forma protestu jest zła!!!!!!! Ale ty uznałes, że jest dobra bo ktoś Ci ją narzucił z góry. Nie masz po prostu własnego zdania.
Non stop pytasz o inną fromę protestu, każda inna jest lepsza od tej, którą Ci ktoś kazał popierać.