PSYCHOLTSW napisał(a):

|
to jest martonas pierwszy krok. pokazanie że jesteśmy wszyscy solidarni jako kibice... o to w tym wszystkim chodzi.
|
Ale
dlaczego mamy być solidarni z kibicami, którzy zdemolowali stadion w Bydgoszczy?
Nie mam zamiaru solidaryzować się z Litarem i Staruchem