Temat: Protest...
Wyświetl pojedynczy post
Wit.Ek.
Rankingowy ekspert
 
 
Od: 03.2003
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#193
Stary 13.05.2011, 13:51
PSYCHOLTSW napisał(a):Wyświetl post
to jest martonas pierwszy krok. pokazanie że jesteśmy wszyscy solidarni jako kibice... o to w tym wszystkim chodzi.
Ale dlaczego mamy być solidarni z kibicami, którzy zdemolowali stadion w Bydgoszczy?

Nie mam zamiaru solidaryzować się z Litarem i Staruchem