whistar napisał(a):

|
Co to za .......enie w tym temacie. Oczywiście goście, którzy odpalili race są niewinni, zjeb, który kopem potraktował reporterkę n-sport - niewinny, ziomal, który napierdalał w policję własnoręcznie urwanym megafonem - niewinny, goście którym bojkot nie przeszkadza w bluzganiu na Lecha i Arboledę - niewinni, bandyta, który leje po mordzie piłkarza drużyny, której rzekomo kibicuje - niewinny, ob....ieniec, który napastuje i opluwa rodzinę, za to że przyszli źle ubrani - niewinny. Wszystkiemu winien jest Tusk. Gratuluję.
|
To czemu nie zostaną ukarane TYLKO te osoby ale wszyscy KIBICE

tuskowi poparcie spada i grunt się sypie pod nogami to trzeba dokopać komuś - tym razem padło na kibiców. Chory kraj!
MY , CHŁOPCY Z REYMONTA , ZNA NAS CAŁA POLSKA , ZA WISŁĘ , ZA NASZ TS , PÓJDZIEMY AŻ PO ŻYCIA KRES!!!
27.08.2011 - Patryk Małecki "wielki Wiślak" pokazuje jaki ma szacunek do WISŁY KRAKÓW..