Wyświetl pojedynczy post
GiZmO_14
Member
 
Od: 02.2009
Skąd: Grzegórzki Stare

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9328
Stary 13.05.2011, 13:44
Szczerze nie wiem czy Ntibazonkiza wszystkim imponuje oglądając ostatnio mecz koleżanek z Polonią W. grał tragicznie poza szybkością dla mnie nie wiele prezentuje i wydaje mi się że nawet 500k Euro to duzo za duzo jak za to co prezentuje przynajmniej w mojej opinii
Barca
Manchester United
Borussia Dortmund
FC Porto
Odpowiedz cytując