Temat: Protest...
Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#184
Stary 13.05.2011, 13:42
Eryk napisał(a):Wyświetl post
Witek, jasne, że tak

Ale cały czas mówimy o tym, że chcemy kibicować WIŚLE.
A nie prowadzić antydopingu.

Jeżeli doping=barak 6, bylo ich 6....
to nie dziwmy się rządowi, że kibic=bandyta....

A czy Tusk ukaże kolegę z partii a komandosi wpadna do niego 10 czolgami i jednym F16 http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gkAcC0cCC78 ?
I nalegam by nazwał go bandytą!