Eryk napisał(a):

Witek, jasne, że tak 
Ale cały czas mówimy o tym, że chcemy kibicować WIŚLE.
A nie prowadzić antydopingu.
Jeżeli doping=barak 6, bylo ich 6....
to nie dziwmy się rządowi, że kibic=bandyta....
|
A czy Tusk ukaże kolegę z partii a komandosi wpadna do niego 10 czolgami i jednym F16
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gkAcC0cCC78 ?
I nalegam by nazwał go bandytą!