Temat: Protest...
Wyświetl pojedynczy post
pirat.z.karaibow
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#177
Stary 13.05.2011, 13:38
PSYCHOLTSW napisał(a):Wyświetl post
dobrze, to zaproponuj formę protestu która będzie skuteczna. nie oglądanie telewizji?

Nie kupujmy obwarzanków.

cornblume napisał(a):Wyświetl post
Róbcie co chccie! Ja już nic nie odzywam! Przecież jestem z sektora E . A tylko Zektor G jest kibicami Wisły. Jak głupi debil il człowiek się ciszył i czekał tygodniami , miesiącami na mecze z Lechem i derby. Czekał ze bedzie doping i atmosfera jak na mistrza polski przystało. A tu protest. Ok. Prostestujcie sobie i kłócie dalej kibców Wisły. Ale koniec . Nie ide już na żad=den mecz qw tym sezonie.

Nie bedzie mi nik nakazywał co moge robić na staionie i kiedy spiewać a kiedy nie!


Od dziś tarkujcie mecz z Cracovią jako zwyczjany mecz anie jako wydarzenie na które człowiek czeka cały sezon! Dziekuje i żegnam!
Nie strzelaj focha Amigo. My sobie będziemy śpiewać na E, nikt nam nie zabroni, my będziemy zachęcać do gry naszych graczy.