Temat: Protest...
Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#174
Stary 13.05.2011, 13:35
PSYCHOLTSW napisał(a):Wyświetl post
Thechris to mi pocisnełaś... No nic zobaczymy co się będzie dziać... będziecie dopiero płakać jak zamkną nam stadion i wtedy będzie za późno bo przecież nie warto protestować!!!
Jak nikt nie rzuci nożem w piłkarza ani nikt nie skopie operatorki kamery to nie zamkną stadionu, spokojnie. A protestując wstawiacie się właśnie za takimi ludźmi co jest trochę głupie... Rząd robi pokazówkę i nie ma znaczenia poziom decybeli na meczu. A jak będzie cicho na stadionie to wręcz będą happy bo na konferencji Tusk ogłosi swój sukces: "Nasza walka ze stadionowymi chuliganami przynosi efekty. Wytępiliśmy przekleństwa, wulgaryzmy, antysemityzm... Wreszcie na stadion przychodzą całe rodziny i można obejrzeć mecz w kulturalnych warunkach. To nasze zwycięstwo." Brak dopingu to najbardziej idiotyczna forma protestu... Najpierw politycy odebrali Krakowowi organizację Euro a teraz odbierają nam radość ze zdobycia MP. A kibole cały czas się na to nabierają i protestują... i wydaje im się, że kogoś to obchodzi... Zamiast pokazać, że mamy gdzieś politykę i pokazać, że potrafimy się cieszyć z sukcesu naszej Drużyny to nie... lepiej zajmować się w takiej chwili Tuskiem. To jest po prostu żałosne.