PSYCHOLTSW napisał(a):

|
Wit.Ek jak będzie tylko taka okazja i decyzja o tej formie protestu to pójdę. zrozumcie musimy działać wspólnie. MUSIMY!!! rząd przegina. nie może być odpowiedzialności zbiorowej... tak robili hilterowcy, stalinizm i inne tego typu ustroje... to teraz pamu POPR zamiast PZPR...
|
No i widzisz. To nas różni.
Ja uważam, że kibiców łączy miłość do Wisły.
ale to co nas różni
to sposób działania.
Ty uważasz, że powinniśmy protestować. - Twoje prawo.
Ja uważam, że powinniśmy dopingować. - Moje prawo.
Nie zabieraj mi mojego prawa każąc protestować
bo wtedy Ty ograniczasz mi moją wolność decyzji a nie Tusk