Temat: Protest...
Wyświetl pojedynczy post
Wit.Ek.
Rankingowy ekspert
 
 
Od: 03.2003
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#173
Stary 13.05.2011, 13:34
PSYCHOLTSW napisał(a):Wyświetl post
Wit.Ek jak będzie tylko taka okazja i decyzja o tej formie protestu to pójdę. zrozumcie musimy działać wspólnie. MUSIMY!!! rząd przegina. nie może być odpowiedzialności zbiorowej... tak robili hilterowcy, stalinizm i inne tego typu ustroje... to teraz pamu POPR zamiast PZPR...
No i widzisz. To nas różni.

Ja uważam, że kibiców łączy miłość do Wisły.
ale to co nas różni
to sposób działania.

Ty uważasz, że powinniśmy protestować. - Twoje prawo.
Ja uważam, że powinniśmy dopingować. - Moje prawo.

Nie zabieraj mi mojego prawa każąc protestować
bo wtedy Ty ograniczasz mi moją wolność decyzji a nie Tusk