Temat
:
Protest...
Wyświetl pojedynczy post
Eryk
Senior Member
Od: 01.2007
Offline
#
169
13.05.2011, 13:33
Witek, jasne, że tak
Ale cały czas mówimy o tym, że chcemy kibicować WIŚLE.
A nie prowadzić antydopingu.
Jeżeli doping=barak 6, bylo ich 6....
to nie dziwmy się rządowi, że kibic=bandyta....
Eryk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Eryk
Znajdź inne posty napisane przez Eryk