Temat: Protest...
Wyświetl pojedynczy post
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#168
Stary 13.05.2011, 13:32
cornblume nie z amiką tylko lechem, taki właśnie kibic z ciebie... nauczyłeś się nazywać amika i jest super nie?! nie nawidzę lecha ale dla każdego wroga mam szacun