legion18 napisał(a):

|
Przecież race nie sią jakiś głównym tematem walki, ba, wogóle nie są tematem. Ale jak już, to organizacje kibicowskie chcą aby były zalegalizowane na zasadzie odpalania przez przeszkolone osoby. Nie miałyby zakrytych twarzy więc nie ryzykowaliby rzucenia na boisko. Teraz skoro się muszą przebierać, i maskować to niektórzy mogą pomyśleć, że i tak nie poniosą odpowiedzialności więc im nie zależy.
|
Matko! Ja wiem, że nie są to też napisałam na poczatku "A ja apropo rac", bo mnie zastanawia ten temat.
Pogratulować takim myślenia...
@dynek.pl- ano daje. Ale nie chodziło mi tylko o tę sytuację. Ogólnie rzecz wzięłam, bo nie tylko na tychże derbach takie rzeczy się działy.