Temat: Protest...
Wyświetl pojedynczy post
cornblume
Member
 
Od: 09.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 13.05.2011, 13:30
Chcemy spiewą i dopingowac ale na w niedziel na meczu. I chemy zeby był mecz w normalniej atmosferze i radonsej . A nie jak było z Amika. Że cisza i atmosfera żąlobna! Ale nie wazne już co chcemy. Jak przegramy derby przez brak dopingu to poteme nie miejcie pretensji do piłakrzy i ternera bo oni sami liczą na dpoing i wsparcie w tym trudnym i waznym meczu.\


A to tych co chcą dopingu :

Nie ma sensu dłużej dyskutowac. Bo ja kwidać decyzja już zapadła wieć poamiętajcie ma być cisza.

Mysle ze sektor G najbardziej byłby zadowolony jak kibice z sektora E czyli pikoni wogóle na mecz nie przychodzili. Pamietajcie sektorze EW nie wolono wogóle nic mówić ani sie cieszyć bo jest protest.

Dziekujemy za kolejny mecz w amtosferze jaka była na Amice.

P.... derby ! nie ide. Obejrze sobie w ciszy przed TV.


Nie jeste,m przeciwko protestowi ! AL:e dlaczego nie mozna protestowac w inny sposób.