Temat: Protest...
Wyświetl pojedynczy post
Wit.Ek.
Rankingowy ekspert
 
 
Od: 03.2003
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 13.05.2011, 13:27
PSYCHOLTSW napisał(a):Wyświetl post
Thechris to mi pocisneŁaŚ... No nic zobaczymy co siĘ bĘdzie dziaĆ... BĘdziecie dopiero pŁakaĆ jak zamknĄ nam stadion i wtedy bĘdzie za pÓŹno bo przecieŻ nie warto protestowaĆ!!!
Jeśli chcesz protestować protestuj. Ale nie na stadionie.

Zróbcie wiec, demonstracje, namalujcie hasłą idźcie z nimi pod Urząd Wojewódzki ale niech nie cierpi na tym Wisła