PSYCHOLTSW napisał(a):

|
Thechris to mi pocisneŁaŚ... No nic zobaczymy co siĘ bĘdzie dziaĆ... BĘdziecie dopiero pŁakaĆ jak zamknĄ nam stadion i wtedy bĘdzie za pÓŹno bo przecieŻ nie warto protestowaĆ!!!
|
Jeśli chcesz protestować protestuj.
Ale nie na stadionie.
Zróbcie wiec, demonstracje, namalujcie hasłą idźcie z nimi pod Urząd Wojewódzki ale niech nie cierpi na tym Wisła