|
Podziwiam was, że chce wam się pisać cały czas o tym samym. Jak będzie w niedziele to się przekonamy w niedzielę sądzę że dywagacje na forum raczej zbyt wiele tutaj nie zmienią.
Wszyscy na trening sobota godz 16 i tyle w temacie
95% idiotów czyta posty z reką na myszce ... Nie zdejmuj teraz ręki za późno 
Wisła Kraków!
|