Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3190
Stary 13.05.2011, 13:16
Sartre napisał(a):Wyświetl post
Padłem Koleś z GW bardzo chciał napisać, że zamykanie stadionów to kretyńska polityka, ale ponieważ jest w GW, to robi za to najazd na... PZPN O rządzie czy wojewodach nawet się nie zająknął

A na dole podpisek, na wszelki wypadek, że "pan Edward Kufel przedstawia tu swoje prywatne poglądy", jakby się ktoś z rządu jednak połapał, że ten PZPN, to tak naprawdę oni
Tu masz lepsze

Cytat:
Mecz Korona - Lechia był bez gości. a tu:

22-letni mężczyzna z Gdańska wpadł w Końskich, gdy przewoził 10 tysięcy ampułek nielegalnych anabolików. Został zatrzymany w środę po południu. Czy wiózł je do Kielc w związku z meczem Korony z Lechią Gdańsk? Niewykluczone, bo okazuje się, że był już notowany za tzw. ustawki kiboli.
Była środa ok. godz. 16, kiedy koneccy policjanci otrzymali informację, że w miejscowości Czermno doszło do kolizji drogowej. 22-letni mieszkaniec Gdańska kierując volkswagenem bora wypadł z drogi na pobocze i dachował. Nie odniósł poważnych obrażeń, przybyli na miejsce funkcjonariusze zwrócili jednak uwagę na tekturowe pudła, przewożone w bagażniku i na tylnich siedzeniach pojazdu.
- Okazało się, że jest w nich ponad 10 tysięcy szklanych ampułek ze sterydami o szacunkowej wartości ponad 100 tys. zł - informuje Grzegorz Dudek, p.o. rzecznika świętokrzyskiej policji.
Jak dodaje, anaboliki to leki, których przechowywanie bądź wprowadzanie do obrotu bez specjalnego pozwolenia jest zabronione. Można je kupić w aptece na receptę, ale 22-latek nie miał żadnych dokumentów, które pozwalałyby na ich posiadanie. Nie był też w stanie powiedzieć, skąd się wzięły w jego samochodzie. - Został zatrzymany, grozi mu teraz do dwóch lat więzienia - informuje Dudek.
Co ciekawe, policja podejrzewa, że 22-latek to pseudokibic sympatyzujący z Lechią Gdańsk, która właśnie w środę wieczorem rozgrywała mecz w Kielcach z Koroną. Bardzo prawdopodobne więc, że to Kielce były celem podróży 22-latka. Co więcej, mężczyzna jest dobrze znany policjantom z Pomorza, m.in. za udział w kibolskich bójkach, czyli tzw. ustawkach.
Szkoda tylko, że mecz był bez kibiców gości
Odpowiedz cytując