Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9326
Stary 13.05.2011, 13:06
skeba napisał(a):Wyświetl post
Można wziąć Ntibazonkizę, tylko jedno, ale - pewnie go kibice nie zaakceptują.
Ale mimo wszystko, bardzo dobry zawodnik i mógłby być wzmocnieniem, albo uzupełnieniem składu.

Koles nie ma pojęcia o drużynie Cracovii, nie jest to Polak, który żyje derbami, wiec pewnie dla niego nie stanowiłoby to problemu. I cena nie byłaby wysoka, bo pejsy spadną
jak Cracovia spadnie to mogę się założyć że to Lech go weźmie, tylko z ceną może być problem, koleżanka dała za niego podobno 700k eurasów
Odpowiedz cytując