skeba napisał(a):

Można wziąć Ntibazonkizę, tylko jedno, ale - pewnie go kibice nie zaakceptują.
Ale mimo wszystko, bardzo dobry zawodnik i mógłby być wzmocnieniem, albo uzupełnieniem składu.
Koles nie ma pojęcia o drużynie Cracovii, nie jest to Polak, który żyje derbami, wiec pewnie dla niego nie stanowiłoby to problemu. I cena nie byłaby wysoka, bo pejsy spadną
|
jak Cracovia spadnie to mogę się założyć że to Lech go weźmie, tylko z ceną może być problem, koleżanka dała za niego podobno 700k eurasów