|
Dobra protestuje sobie. Ale ten prostet jescze bardziej skłóć nas kibiców Wisły. W niedziele Derby, mistrzostwo POlski a atmosgera jabysmy do I ligi spadali. Ale ok nie chc bedzie tak atmosfera i wyzyiska kierowane z sektora G ( bo to ONi są przecież Wisłą i kibicami) a sketor E jest tylko pikoniami i tym złym sektorem! Nie ide na derby! Mam dość atmosfey jak panowała na meczu z Amiką at eraz jak widac szykuje powtórka .
Mam nadzieje ze po meczu niedizlnym piłkarze oleja sketor G i nie podzieukja im . Zresztą za co dziekowac za cisze.
|