|
Pismejker to nie ma nic do rzeczy... Jak zamknĄ nam stadion to co wtedy?! Gdzie bĘdziesz chodziŁ?! ZamknĘli stadion ŚlĄska i zagŁĘbia nasz zamknĄ na fete mistrzowskĄ i wtedy dopiero bĘdziecie pŁakaĆ, ale nie bo przecieŻ to siĘ nie liczy Że innym siĘ krzywda dzieje... Ogarnijcie siĘ!!!
|