Temat: Protest...
Wyświetl pojedynczy post
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 13.05.2011, 13:03
Pismejker to nie ma nic do rzeczy... Jak zamknĄ nam stadion to co wtedy?! Gdzie bĘdziesz chodziŁ?! ZamknĘli stadion ŚlĄska i zagŁĘbia nasz zamknĄ na fete mistrzowskĄ i wtedy dopiero bĘdziecie pŁakaĆ, ale nie bo przecieŻ to siĘ nie liczy Że innym siĘ krzywda dzieje... Ogarnijcie siĘ!!!