ForumWisla pl
W przyszłym tygodniu do Krakowa przyjeżdża manager Erica Cikosa rozmawiać ze Stanem Valckxem o przyszłości zawodnika. Obie strony chcą przedłużyć współprace, ale jeszcze nie wiadomo czy Wisła skorzysta z opcji przedłużenia wypożyczenia o kolejne dwa lata, czy zdecyduje się już teraz wykupić Słowaka. Akurat w jego przypadku są to raczej sprawy groszowe, więc wydaje nam się, że nie ma się co zastanawiać.
źródło z Facebook'a
