Temat: Protest...
Wyświetl pojedynczy post
ania410
Junior Member
 
Od: 08.2009
Skąd: Niepołomice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 13.05.2011, 13:03
PSYCHOLTSW napisał(a):Wyświetl post
cobra1906 nie zgadzam się z Tobą, bo to właśnie polityka miesza się do kibiców nie kibice do polityki! nie widzisz różnicy?! jak mogą zabraniać robić wyjazdów, opraw i innych tego typu rzeczy?! nie mogą sobie dać rady z hoolsami to mamy wszyscy cierpieć?! nie!!! ja tam uważam że rząd zrobił przegięcie i musi ponieść tego konsekwencje... sklepu się nie zamyka dlatego że grasują w nim złodzieje, ulic bo jeżdżą pijani kierowcy tylko się ich łapie... a czym się różni stadion od drogi czy sklepu? że trzeba go zamknąć bo są pseudokibice?! k.rwa bez jaj!!!

trafiłeś w sedno.
ania