Temat: Protest...
Wyświetl pojedynczy post
Pismejker
Senior Member
 
Od: 08.2010
Skąd: WzG Krzesławickie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 13.05.2011, 13:01
Ludzie mam do was pytanie
Bardziej kochacie Wisłę, czy bardziej nienawidzicie tych rządów, zarządów etc?