Temat
:
Protest...
Wyświetl pojedynczy post
Pismejker
Senior Member
Od: 08.2010
Skąd: WzG Krzesławickie
Offline
#
132
13.05.2011, 13:01
Ludzie mam do was pytanie
Bardziej kochacie Wisłę, czy bardziej nienawidzicie tych rządów, zarządów etc?
Pismejker
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pismejker
Znajdź inne posty napisane przez Pismejker