Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44344
Stary 13.05.2011, 13:01
szprotson napisał(a):Wyświetl post
W tej głupiej rundzie ile było sytuacji że szliśmy 3 na 1 i to Andraż źle podawał.Jak Andraże lubię tak naprawde chciałbym by miał godnego rywala na boku przy który nie miałby jak grać na note.
Pewnie wszyscy by tego chcieli, ale przy założeniu, że zrobimy 3-5 transferów i priorytetem jest napastnik oraz przynajmniej 2 obrońców, ten godny rywal może się nie pojawić w najbliższym okienku. Tym bardziej, że Maaskant pewnie chciałby w pierwszej kolejności jeszcze kogoś na miejsce Sivakowa/Jirsaka, jeśli ten pierwszy nie zostanie.

Jakąś nadzieje daje sytuacja z Łobo i jego zawieszanie, bo być może po rozwiązaniu z nim umowy, trzeba będzie kupić kogoś, kto mógłby rywalizować z Małym i Kirmem. Pożyjemy, zobaczymy.
Odpowiedz cytując