szprotson napisał(a):

|
W tej głupiej rundzie ile było sytuacji że szliśmy 3 na 1 i to Andraż źle podawał.Jak Andraże lubię tak naprawde chciałbym by miał godnego rywala na boku przy który nie miałby jak grać na note.
|
Pewnie wszyscy by tego chcieli, ale przy założeniu, że zrobimy 3-5 transferów i priorytetem jest napastnik oraz przynajmniej 2 obrońców, ten godny rywal może się nie pojawić w najbliższym okienku. Tym bardziej, że Maaskant pewnie chciałby w pierwszej kolejności jeszcze kogoś na miejsce Sivakowa/Jirsaka, jeśli ten pierwszy nie zostanie.
Jakąś nadzieje daje sytuacja z Łobo i jego zawieszanie, bo być może po rozwiązaniu z nim umowy, trzeba będzie kupić kogoś, kto mógłby rywalizować z Małym i Kirmem. Pożyjemy, zobaczymy.