Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
crapmaster
Senior Member
Od: 11.2009
Offline
#
3187
13.05.2011, 13:00
Brak dopingu to bedzie nasza porazka. Tusk wlasnie tego chce! Abysmy sie sklocili miedzy soba.
Trzeba byc bardzo ostroznym z tym protestem i decyzjami w sprawie Derbow.
DEVILS FANS HOOLIGANS
crapmaster
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do crapmaster
Znajdź inne posty napisane przez crapmaster