Temat: Protest...
Wyświetl pojedynczy post
kojot_12
Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 13.05.2011, 12:58
matheo91 napisał:

Cytat:
Jeśli będzie ogólnopolski protest a my się wyłamiemy to pokażemy że jesteśmy kibicami sukcesu i poziomem możemy sie równać z Polonia Warszawa a nie z najlepszymi.
Jakiekolwiek derby bez kibiców gości to nie derby, ale dla was liczy sie tylko wynik na meczu
Tak dla mnie liczy się tylko Wisła. Gówno mnie obchodzą jakieś protesty, GÓWNO MNIE obchodzą jakieś gówniane sprzymierza z amicą czy z legią, gdzie raz sie od .... wyzywamy a raz mamy niby ramie w ramie protestować.

Dla mnie liczy się tylko to aby Wisła była mistrzem i wygrała derby A NASZYM OBOWIĄZKIEM JEST ŚPIEWAC NA MAKSA NA WSZYSTKICH MECZACH NASZEJ UKOCHANEJ DRUŻYNY I JĄ DOPINGOWAĆ. !!!!!!!!!!!!!!!