matheo91 napisał:
Cytat:
Jeśli będzie ogólnopolski protest a my się wyłamiemy to pokażemy że jesteśmy kibicami sukcesu i poziomem możemy sie równać z Polonia Warszawa a nie z najlepszymi.
Jakiekolwiek derby bez kibiców gości to nie derby, ale dla was liczy sie tylko wynik na meczu
|
Tak dla mnie liczy się tylko Wisła. Gówno mnie obchodzą jakieś protesty, GÓWNO MNIE obchodzą jakieś gówniane sprzymierza z amicą czy z legią, gdzie raz sie od .... wyzywamy a raz mamy niby ramie w ramie protestować.
Dla mnie liczy się tylko to aby Wisła była mistrzem i wygrała derby A NASZYM OBOWIĄZKIEM JEST ŚPIEWAC NA MAKSA NA WSZYSTKICH MECZACH NASZEJ UKOCHANEJ DRUŻYNY I JĄ DOPINGOWAĆ. !!!!!!!!!!!!!!!