Temat: Protest...
Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 13.05.2011, 12:55
kojot_12 napisał(a):Wyświetl post
a ja proponuje zrobić akcje wysylania e-maili do skwk w których sprzeciwiamy się braku dopingu.
bo patrząc na wpisy na forum 80% ludzi chce doping .

tu sjest email:


[email protected]

POKAŻMY ZE CHCEMY DOPING NA DERBACH !!!!

tu masz blizej

http://www.facebook.com/pages/Stowar...34505196604012