|
Senior Member
Offline
|
#125

13.05.2011, 12:55
|
kojot_12 napisał(a): 
a ja proponuje zrobić akcje wysylania e-maili do skwk w których sprzeciwiamy się braku dopingu.
bo patrząc na wpisy na forum 80% ludzi chce doping .
tu sjest email:
[email protected]
POKAŻMY ZE CHCEMY DOPING NA DERBACH !!!!
|
tu masz blizej
http://www.facebook.com/pages/Stowar...34505196604012

|
|