Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9325
Stary 13.05.2011, 12:54
Można wziąć Ntibazonkizę, tylko jedno, ale - pewnie go kibice nie zaakceptują.
Ale mimo wszystko, bardzo dobry zawodnik i mógłby być wzmocnieniem, albo uzupełnieniem składu.

Koles nie ma pojęcia o drużynie Cracovii, nie jest to Polak, który żyje derbami, wiec pewnie dla niego nie stanowiłoby to problemu. I cena nie byłaby wysoka, bo pejsy spadną
Odpowiedz cytując