|
Można wziąć Ntibazonkizę, tylko jedno, ale - pewnie go kibice nie zaakceptują.
Ale mimo wszystko, bardzo dobry zawodnik i mógłby być wzmocnieniem, albo uzupełnieniem składu.
Koles nie ma pojęcia o drużynie Cracovii, nie jest to Polak, który żyje derbami, wiec pewnie dla niego nie stanowiłoby to problemu. I cena nie byłaby wysoka, bo pejsy spadną
|